“7’den 70’e atığını getir, kitabını götür” kampanyasına Fox Tv’den destek

20 Ocak 2019 Pazar, 12:42

Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘7’den 70’e Atığını Getir, Kitabını Götür’ kampanyasına bir destek de Fox TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programından geldi.

 

Katı ve sıvı tüm atıkların Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne getirilmesi karşılığında vatandaşların kitap temin edebildiği 7’den 70’e Atığını Getir, Kitabını Götür’ kampanyasına destek giderek artıyor. Çevre duyarlılığı ve okumaya teşvik konusunda Türkiye’de bir ilk olan ve Kartal Belediyesi tarafından başlatılan kampanyanın son destekçisi de Fox TV’de yayınlanan ve milyonlarca izleyicisi olan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı oldu. Program ekibi, kampanyaya destek vermek amacıyla Kartal Belediyesi’ne kitap bağışında bulundu.

 

Başkan Altınok Öz’den Fox Tv Ekibine Teşekkür

 

Program ekibi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ile Bayram Demirkol Parkı’nda bir araya gelerek, kampanyanın detaylarını konuştu. Röportajda Başkan Altınok Öz ekibe ‘7’den 70’e Atığını Getir, Kitabını Götür’ kampanyasının detaylarını anlatırken, program ekibine de desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz