Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Burçların 2022 Mayıs ayına kadar olan etkileri

Burçların 2022 Mayıs ayına kadar olan etkileri
59 views
20 Haziran 2021 - 23:19
 • KOÇ yakın akraba, kardeşleriniz veya evlatlarınız ile uzun zamandır olan sorunları çözmek için yeni başlangıçlar yapacaksınız. Babanızla olan sorunlar varsa çözülecek. Devletle ilgi konular veya mahkeme konularına çözümler gelecek. Ama bu arda yanılmalar yaşayacaksınız. Araçlar veya iletişim aletleri ile sorunlarla karışabilirsiniz. Bu arada ufak tefek kazalara dikkatli olun. Görüntünüz veya bazı alışkanlıklarınızın yanlış olduğunun farkına vararak bu benim dediğiniz ben değişerek hayata bakış açınız değişecek.
 • BOĞA beklediğiniz yeni iş kurma veya işe başlama planının varsa gerçekleşecek ve para gelecek. Geçmiş aileden gelen çocukluğunuzun size bıraktığı özdeğenlerinizi sorgularken geçmiş karmadan getirdiğin yeteneklerinizi kullanarak para kazanacaksınız. Artık geçim kaynağınızın değişim zamanı geldi. Eş veya başka kişilerden destek görebilirsiniz ama dikkatli plan yapmazsanız hayal kırıklığı ile karşılaşabilirsiniz.
 • İKİZLER tutulma sizin güneşinizin üzerinde olması en çok kaderi değişecek burçsunuz. Bir türlü kendinizi bir yere koyamadığınızı düşünerek huzursuzsunuz. İstediğiniz gibi gitmeye bilir planlarınız. Sizin bu birikmiş becerilerinizi kullanma zamanı geldi. İkili ilişkilerle olan mevzular ve bazı konularda olan belirsizlikler sizi oldukça yordu sürekli gel gitler yaşadınız. Ruhu kendine hem fiziksel hem ruhsal yatırımlar yapmalısın diyor Anneniz veya patronla ilgili bazı gelişmeler can sıkıcı olabilir. Eski sizi üzen her ne ise konular kapanacak.
 • YENGEÇ herkesle paylaşamadığınız sorunlarınıza çözümler bulacaksınız. Kendinizi istem dışı izole ediyorsunuz ama ruhsal farkındalığını artırarak bilinçaltında yatan her şeyi gün yüzüne çıkarmak isteyerek rahatlayacaksınız. Gizli düşmanlarınız kendini belli edecek bunlar uzak yakın akraba olabilir. Gizli ilişkisi olanların sorunlara sebebiyet verecek. Dikkatli olun sizinde sırlarınız ortaya çıkarak bazı problemlerle mücadele etmeniz gerekebilir. Bol bol seyahat edeceksiniz. Günlük yaşamınızda veya iş yerinde eşyanızı kayıp edebilirsiniz dikkatli olun
 • ASLAN sosyal çevre gibi derneklerde bulunarak yeni arkadaşlar edinerek birlikte projeler yapmayı düşüneceksiniz. Herkese güvenerek hayal kırıklı yaşamayın. Büyükleriniz ile yeni sorunlar yaşayabilirsiniz Hayır kurumu yerlere yardımlarda bulunabilirsiniz. Sevgiliniz ile ayrılabilir veya sorunlar çözmeniz gerekecek. Bu arada çocuklarınızla ilgili problemler sizin zihninizi yoracak. Elinizden istem dışı para çıkacak veya müsriflik yapmamaya özen gösterin. Sağlık konuları ile ilgilenmeniz gerekecek.
 • BAŞAK kariyer oluşturmak isterken birtakım sorunlar önünüze çıkabilir. Patronunuz ile ilgili veya erkeğim/kadınım dediğiniz sizin için önemli olan kişilerle ilgili kararlar almayı düşünürken yanılmamalar için iç sesinizi dinleyin. Annenizi içeren konularda çözümler bulmanız gerekecek. Aile içerisinde ev konularında çözümler arıyor olacaksınız. Ev alabilir taşınabilir veya çocuklarla ilgili güzel gelişmeler yaşanacak. Beklediğiniz kişilerden iş ile ilgili haberleri gözünüzde büyüterek hayal kırıklığına uğramayın.
 • TERAZİ hayata bakış açınız değişme zamanı gelmiş, belki din, felsefe,siyaset,eğitim, devlet (hukuk) veyada babanız ile ilgili konularında yaşama bakış açınız olumlu biçimde değişecek. Uzak yerlerden beklenen haber ve konulara çözümler gelecek. Uzak ülkelere seyahat planlarınız değişebilir. Öğrenciler yüksek eğitim konularında sorunlar çözeceksiniz ve yaptığınız yüksek eğitim veya kurslar ileride size olumlu dönecek. Ailemizle ilgili geçmişte yaşanan kadersek sorunları artık benliğinizden silmek için aile dizilimi yapabilirsiniz.
 • Kimileri için eski eş gündeme gelebilir ama geniş düşünerek karar verin, pişmanlık verebilen konular olabilir.
 • AKREP miras konuları veya eş, aile parası olurken kimilerinede emekli gibi başka gelir kaynaklarınız gündeme gelerek çözümler bulacaksınız. Cinsel tercihler veya cinsel sorunlar yaşanlar çözümler getirecek. Sağlık için ufak ameliyat gerektirecek bazılarınıza. Doğum haberi alabilir kimileri ailenize beklediğiniz bir akraba gelebilir.
 • Çocuklarınız ile ilgili mevzularda dönüşümler olabilir. Bol bol fakır fukara ve hayvanlara yardım elinizi esirgemeyin ki sistemde size açacak kucağını.
 • YAY yılın en zorlanan burcu siz oldunuz. Eş dostlarınızın fikirlerini önemsemelisiniz sizin kendinizde görmediğinizi görüyorlar çünkü..
 • Evlilik kararı almak istiyorsunuz ama bir türlü sizi anlayan olmadı. Sanki evliliğe aşık oldunuz gibi arzuluyorsunuz. Evli iseniz ayrılma kararı alacakken ilişkinizi yapılandırma fırsatı doğacak veya ortak iş arkadaşınızla yolları ayırabilirsiniz. Kimileride yeni ortak işe başlayabilir ama dikkatli olun sizin yanılmanıza sebebiyet verebilir. Hukuk meseleleri var ise canınız sıkabilir ama sonrası çözümler olacak gelecek. Para ve geliriniz ile ilgili dönüşümler yaşayarak çözümler bulacaksınız.
 • OĞLAK elemanlar veya iş arkadaşlarınızla sorunlar çözebilirsiniz. Kazançlara yatırım yapacaksınız. İş ortamınızda ve günlük yaşamınızda değişiklikle başlıyor. Mesela giyim tarzınız bile değişecek. Dersler kurslar gerektiren çalışmalar olacak. Bu arada bulunduğunuz ortamlarda yanılmalar olacak dikkatli olmanızda yarar var. Anneniz ve kardeşleriniz ile bir hayal kırıklığı yaşanacak. Sağlığınızı ihmal etmeyin özelliklerde ruhsal olarak. Gizli saklı fark etmediğiniz herşeyi öğreneceksiniz. Sizin hayvanlara özellikle kuşlara yardım elinizi uzatın.
 • KOVA yeteneklerinizi artık gün yüzüne sergileme zamanı geldi. Ama eş dost değiniz kişilerden pek destek alamayacaksınız. Bu arda arkadaşlarla çevrede sorunlar yaşayabilir ve yanılmalar olabilir. Yeni yatırımlar fırsatı doğacak iyi ve dikkatli değerlendirin.
 • Kazançlarınız artacak ama borsa gibi veya şans oyunlarından uzak kalınmalı bu süreçte. Enerji çalışmaları size çok yarar sağlayacak. erlendirirseniz.
 • Ruhunuz sevgiye aşka arzusu duyacak ama yaşarken yeni başladığınız ilişkiler pek hayal ettiğiniz gibi olmayacak. Çocuklarınıza yönelmeniz olan sorunlara çözümler bulacak ve sizleri sevindirecekler.
 • BALIK aile veya aile kökleri ile ilgili kararlar almak isteyeceksiniz ama bu sonuç olumlu olacak zorlanmalarla birlikte. Bekli köklü bir değişim ev mahalle şehir ülke gibi. Kimileride ev alabilir tadilat yaptırabilirler. Bu süreçlerde kendi iç sesinizi dinleyin çünkü etrafta sizin yanılmanıza ve yanlış karar almanıza sebebi yet verenler olacaktır. Babanızla ilgili konularda sorunları çözerek yeni yardım destek alabilirsiniz. Araba konuları gündeminizde olacak. Aslında yalnızlığa çekilerek evinizde huzuru ve şifayı bulacaksınız uzun zamandır çocuklarınızla yaşadığınız sorunlara çözümler bularak her şey olumluya dönüşecek.