Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Philip Morris, Sabancı üst üste 6. kez en iyi işveren sertifikasını almaya hak kazandı

Philip Morris, Sabancı, ‘Top Employers Instutite’ tarafından her yıl verilen ‘En İyi İşveren’ (Top Employer) sertifikasına bu yıl da layık görülerek sertifikayı üst üste 6. kez alma başarısı gösterdi.

Philip Morris, Sabancı üst üste 6. kez en iyi işveren sertifikasını almaya hak kazandı
148 views
09 Şubat 2021 - 15:45

Top Employers Instutite tarafından her sene yapılan uluslararası araştırma; dünya çapında önde gelen işverenleri değerlendiriyor. Bu kapsamda şirketlerin ücretlendirme ve yan haklar, kariyer gelişimi, çalışma koşulları, eğitim ve geliştirme dâhil olmak üzere birçok uygulaması mercek altına alınıyor. Böylece mükemmel çalışma koşulları sunan, organizasyonunun tüm seviyelerindeki yetenekleri besleyen ve geliştiren, istihdam uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmeye çalışan şirketler, en iyi olarak tescilleniyor. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik bölgelerinde toplam 44 şirketi ile ‘Top Employer’ ödülü alan Philip Morris International, aynı zamanda Global Top Employer ödülünü alan 13 uluslararası şirket arasında yer aldı.

‘ÇALIŞANLARIMIZLA BİRLİKTE BAŞARIMIZI DEVAM ETTİRDİK’

Üst üste 6. kez ‘En İyi İşveren’ (Top Employer) sertifikası almaktan dolayı gururlu olduklarını ifade eden Philip Morris / Sabancı İnsan Kaynakları Direktörü Iryna Vladimirova, “En iyi iş veren alanındaki bu başarımızı devam ettirmek ve bu alandaki standardımızı her geçen yıl yükseltmek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Dünyanın her ülkesinde yaşanan pandemi, şirketler ve çalışanlar için de zorlayıcı bir süreç oldu.  Philip Morris / Sabancı olarak, bu zor dönemde çalışanlarımızın beklentilerine göre şekilllendirdiğimiz çalışmalarımızın sonuç verdiğini görmekten gurur duyuyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza kendilerini geliştirebilecekleri, mutlu ve huzurlu olabilecekleri bir çalışma atmosferi oluşturabilmek için yoğun ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Periyodik olarak yaptığımız anketlerle de bu faaliyetlerimizi ölçümleyerek çalışmalarımıza yön veriyoruz. Pandemiye rağmen çalışanlarımızla birlikte 6. kez üst üste bu ödülü alarak başarımızı devam ettirdik. Hedefimiz, mutluluk ile çalıştığımız ve her koşulda kendimizi geliştirdiğimiz bir çalışma ortamı yaratmak” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin