Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Parker ile sevgilinize eşsiz bir hediye armağan edin

Sevdiğine bir gün değil her gün için en anlamlı ve şık hediyeyi vermek isteyenlerin bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü hediye tercihi Parker olacak. Parker’ın 18K som altın uçtan oluşan, zarafet sembolü Sonnet Kırmızı Dolma Kalem’i hem erkek hem de kadınlar için en eşsiz hediyelerden biri. Yanına Parker kalemleriyle yazacağınız not ise sevgiden geleceğe kalacak unutulmaz bir armağan olacak

Parker ile sevgilinize eşsiz bir hediye armağan edin
85 views
09 Şubat 2021 - 12:55

Sevdiklerimize olan duygularımız elbette bir güne sığmaz. Ancak her yıl 14 Şubat tarihinde tüm dünyada kutlanan ‘Sevgililer Günü’ sevgimizi ifade etmek için en özel anlardan biri. Bu özel güne özel bir hediye arayanların bu yıl da vazgeçilmez adresi yine Parker olacak. İngiltere’de iki kez Kraliyet Arması ile ödüllendirilen Parker’ın eşsiz serilerinden Sonnet, zarafet ve inceliğin şekil almış hali. Sonnet’in özellikle Kırmızı Dolma Kalem’i sevdiğine romantik ancak bir o kadar da anlamlı hediye vererek sevgisini tüm yıla yaymak isteyenler için birebir. 

18K som altın uçlu

Parker’ın ilk kez 1994 yılında lanse edilen Sonnet serisi, mükemmeliyeti simgeliyor. Sonnet kalemlerde yer alan her ayrıntı Parker’ın mirasını doğrudan yansıtıyor. Aralıksız mürekkep akışı yazı keyfini artırırken, çağdaş ve asla eskimeyecek tarzıyla özenli lake kaplamalı yapısı zarif detaylar içeriyor. Son derece zarif bir tarzın klasik bir dışa vurumu olan Sonnet, Parker’ın zarafet sembolü. Zengin seçenekleri ile her bir ince detayın düşünüldüğü bu kalemler, yazım deneyimlerine seçkinlik katmak için itinayla tasarlandı.

Hem erkek hem de kadın tüketiciler dikkate alınarak tasarlanan Sonnet’in birleştirici ok klipsi, kapağı ve özel Cisele kabartmalı desenleri 18K som altın uç üzerinde sunuluyor. Sonnet Kırmızı  Dolma Kalem’in fiyatı ise KDV dahil sadece 940 TL.

Parker Sonnet Kırmızı Dolma Kalem’i tüm seçkin mağazalarda bulabilirsiniz.

EDİTÖRE NOT: 1888 yılında “Daima daha iyi bir kalem yapılabilir” felsefesi ile kurulan PARKER kalem firması, 131 yıldan beri lüks yazım gereçleri kategorisine yaratıcılığı, stili ve eşsiz işçiliği ile öncülük etmektedir. Dünya çapında, kalemlerinde kullandığı yüksek kaliteli malzemeler ile tanınan PARKER, bu ününü üretim aşamasında uyguladığı titiz testler ve detaylara verdiği önem sayesinde tüm kalemlerine aktarmaktadır.1962 yılında İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve Galler Prensi Charles, PARKER markasını, tüketicilere yüksek standartlarda servis vermek için gösterdiği kararlılığı ve günümüze kadar sürdürdüğü mükemmeliyetçi yaklaşımı için iki ayrı Kraliyet Ruhsatı ile ödüllendirmiştir. Günümüzde PARKER, şirket kurucusunun vizyonuna bağlı kalarak, bugüne kadar inşa ettiği mükemmellik geçmişi ile uyumlu bir şekilde yenilikleri ve pazarı yeni baştan keşfetmeyi sürdürüyor.