Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

MALTEPE’DEKİ BAY YANLIŞ NEREYE KOŞUYOR?

Maltepe’de son günlerin gündeminde bir BAY YANLIŞ var.

MALTEPE’DEKİ BAY YANLIŞ NEREYE KOŞUYOR?
526 views
21 Temmuz 2020 - 15:57

Maltepe’de son günlerin gündeminde bir BAY YANLIŞ var.

Bay Yanlış önemli bir isim olarak kamuoyunda da bilinen bir kişiliktir. Yiğidin harman olduğu Anadolu’dan başlayan yolculuğu, göbekten ilçemize kadar sürdü.

İçeride ve dışarıda yapığı ticari çalışmaları ile oldukça da başarılı oldu.

Sivil Toplumda da etkilidir. Önemli vakıf ve hemşehri derneklerinde Başkan yardımcılığı ve başkan olarak kendini gösterme fırsatı da buldu.

Hatta halen birinin de başkanıdır.

İlçede çok etkili bir makama geldiği günden bu yana adı bazı skandallara da karıştı. Bağlı birimlerinde köylüsünü etkin hale getirerek, esnafında korkulu rüyası olma yolunda hızla ilerliyor.

Geçmişte şans oyunlarına merakı hatta işletmeciliği de olduğu bilinen Bay Yanlış, siyasette de etkilidir. Hatta son ilçe başkanlığı seçimlerinde il yöneticilerinin üzerine yürüdüğü, hakaretler savurduğu iddiaları yerel basında yer almış ve Bay Yanlış bu haberi de tekzip etmeyerek kabullenmiştir.

Her ne kadar sonrasında hakkında açılan soruşturmadan da savunmasını bilerek yanlış alan ve bu sebeple bir daha il yönetimine alınmayan müteahhit İl Disiplin Kurulu Üyesi sayesinde yırtsa da uslanmayan BAY YANLIŞ Maltepe’de estirmeye devam ediyor.

BAY YANLIŞ’IN İCRAATLARINI YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ…