Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Maltepe Gençlerbirliği Spor Kulübü sertifika töreni

Maltepe Gençlerbirliği Spor Kulübü sertifika töreni
116 views
11 Mayıs 2019 - 0:01

Maltepe Kaymakamlığı’nın proje koordinatörlüğünde yürütülen Maltepe Gençlerbirliği Spor Kulübü projesinin dönem sonu veli toplantısı, proje ortakları Maltepe Üniversitesi Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar (SOYAÇ) Derneği’nin Başkanı Doç. Dr. Özden Bademci, Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Figen Karadayı, Maltepe Üniversitesi öğrencileri, Maltepe İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Sağbili, antrenörler, spor kulübünün öğrencileri ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Kulübün fahri başkanı Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, açılış konuşmasında projenin başından beri destekleri için Maltepe Üniversitesi’ne ve emeklerinden dolayı tüm öğrencilere memnuniyetini belirtip, toplantıya katılan herkese teşekkürlerini iletti. Spor yapmanın öneminden, öğrencilerin okul ve sosyal yaşamında sporun onlara sağlayacağı avantajlarından bahseden Maltepe Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Figen Karadayı, öğrencilere ve ailelerine projenin süreci ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Maltepe Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün tenis, yüzme, güreş ve okçuluk branşlarında eğitimlere devam eden öğrencilere projedeki çalışmalarından dolayı başarı belgesi ve ödülleri Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı ve Maltepe Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından takdim edildi.

Proje ortağı Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisi akran danışmanları, Maltepe Gençlerbirliği spor kulübü öğrenci ve velileriyle toplantı sonunda bir araya geldi.

Maltepe Gençlerbirliği Spor Kulübü yılsonu toplantısı, kulüp üyesi öğrencilere, antrenörlere, velilere ve projede emeği geçen herkese teşekkür edilerek sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR