Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Social Media Awards Turkey 2019’un “Altın Ödül”ünün sahibi Memorial Sağlık Grubu oldu

Social Media Awards Turkey 2019’un “Altın Ödül”ünün sahibi Memorial Sağlık Grubu oldu
128 views
04 Mayıs 2019 - 14:51

Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey 2019’un sağlık kategorisinde “Altın Ödül”ünün sahibi Memorial Sağlık Grubu oldu.

 

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen, sosyal medyanın en başarılı marka ve projelerinin titiz bir değerlendirmeden geçtiği yarışmanın ödül töreni 3 Mayıs Cuma günü Raffles İstanbul’da düzenlendi. Memorial bir kez daha sağlık kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

 

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Social Media Awards Turkey 2019’a 1 Mart 2018- 12 Mart 2019 tarihleri arasında dijital ortamda yayınlanan çalışmalar katıldı. Yarışmanın ödüllendirme sistemiyse Jüri Ödülleri, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere üç temel bölümden oluşuyor.

 

“Tamamen objektif verilerle ölçüm yapılıyor”

Memorial Sağlık Grubu Medya İletişim Direktörü Yeliz Soydan Şengün ödül töreni sonrası şu açıklamayı yaptı: “Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek ödül olan Social Media Awards Turkey 2019’da Memorial Sağlık Grubu’nun, sağlık kategorisinde yine altın ödülün sahibi olması bizim için büyük bir onur.  Memorial olarak kurulduğumuz günden bu yana toplumu sağlık konusunda bilinçlendirmek en önemli misyonumuz. Sosyal medya da bu alanda en önemli aracımız. Bu ödül, paylaştığımız sağlıklı yaşam bilgilerinin geniş kitlelere  ulaştığının en önemli göstergesi. Tüm takipçilerimize ilgi ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR