Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Ali Kılıç’tan “Altın Yıllar” ziyareti

Başkan Ali Kılıç’tan “Altın Yıllar” ziyareti
123 views
21 Mart 2019 - 13:26

Maltepe Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Ali Kılıç, “Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nden bir tane daha açacağız” müjdesini üyelerle paylaştı.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Girne Mahallesi’nde hizmete açılan ve kısa sürede 500 üyeye ulaşan, 50 yaş üstü insanların birbiriyle kaynaşmaları ve sosyalleşmelerini amaçlayan Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Kılıç, “İyi ki bu merkezi sizlerin hizmetine açmışız. Herkes farklı hayatlardan, farklı meslek gruplarından gelip burada bir aile gibi yaşıyorsunuz. Allah mutluluğunuzu, birliğinizi ve beraberliğinizi hiç bozmasın” dedi. Merkeze çok talep olduğunu ifade eden Kılıç, “Buradaki sayımız görüyorum ki, her geçen gün artıyor. İnşallah 31 Mart günü hep birlikte sandıklara sahip çıkıp, seçimi yeniden kazandığımızda, yeni bir Altın Yıllar Yaşam Merkezi daha hizmete açacağız” diye konuştu.

ÇANKIRILI AİLEDEN KILIÇ’A DESTEK

Başkan Kılıç, Zümrütevler Mahallesi’nde Çankırılı Uğur Özçelik ve Türkan Özçelik’in evine de konuk oldu. Kılıç’ı komşularıyla birlikte ağırlayan Özçelik ailesi, başka bir partiye mensup olduklarını ancak seçimde Kılıç’ı destekleyeceklerini açıkladı. Özçelik ailesine destekleri ve misafirperverliği için teşekkür eden Kılıç, “Çok güzel bir tablo ile karşı karşıyayız. Hepiniz farklı memleketlerden gelip burada komşu olmuş bir arada yaşıyorsunuz. Kiminiz Çankırı’dan, Kars’tan, Bitlis’ten, Sivas’tan gelmişsiniz. Maltepemizin bu kültür mozaiğine sahip çıkacağız” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR