Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

“Ciddi bir mücadele içindeyiz”

“Ciddi bir mücadele içindeyiz”
100 views
13 Mart 2019 - 18:54

MHP milletvekili Celal Adan, MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan ve birçok partiliyle birlikte MHP Maltepe ilçe binasında buluştu.

TBMM Başkan Vekili ve MHP milletvekili Celal Adan, MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu ve Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan ile MHP Maltepe ilçe binasında bir araya geldi. Celal Adan, partililer tarafından yoğun katılım gören buluşmanın ardından Maltepe’de Küçükyalı Seçim İrtibat Bürosu’nda da partililerle yeniden bir araya geldi.

Buluşmada ilk konuşmayı yapan MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, MHP Maltepe İlçe Başkanlığı’nın Ankara’dan zaman zaman misafirleri olabildiğini dile getirdikten sonra “Ankara’da çok yoğun bir programı olmasına rağmen burada desteklerini, bizimle birlikte olduğunu gösterme maksatlı Maltepe İlçe Başkanlığı’mızı ziyaret etti. Kendisine hoş geldiniz diyorum, şeref verdiniz diyorum” dedi.

Kamburoğlu: “Ciddi bir mücadele içindeyiz.”

Seçim sürecinde ortalama bir ay kaldığını ve Ahmet Baykan ve ekibiyle birlikte seçimi başarıyla sonuçlandıracağından şüphesi olmadığını dile getiren MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, “Burada; Arsızlık, yolsuzluk, hırsızlık dediğimiz, terörün finansmanına kadar varan maalesef olumsuzlukları Maltepe’de yıkarak Maltepe’nin kepenkleri inmiş belediyecilik anlayışını kepenkleri açarak üretken belediyecilikle tanıştırma adına ciddi bir mücadele içindeyiz” dedi.

Baykan: “Maltepe’nin hizmetkârı olmaya aşkla yola koyulduk.”

“Bu kutlu, bu mutlu yürüyüşümüzde Maltepe’nin ve Maltepeli’nin ittifakı her gün çığ gibi büyüyor.” Şeklinde konuşmasına başlayan Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan, Maltepe’nin hizmetkârı olmaya aşkla yola koyulduğunu sözlerine ekledi. “Partizanca olmayan milletimize karşılıksız hizmet etme, biriken problemlerin çözümü ve Maltepe’nin huzuruna, gülen yüzüne muhakkak suretle çare olacağımıza ilişkin dirayetli, inançlı gayretlerimizi esirgemiyoruz.” Diye sözlerine devam eden Ahmet Baykan, “Bu gayretimizin muhakkak suretle 31 Mart gecesi sandıkların açılıp mazbataları alacağımız güne kadar devam ettiriniz buna ihtiyacımız var” dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR