Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Altınok Öz’e sürpriz doğum günü

Başkan Altınok Öz’e sürpriz doğum günü
97 views
31 Aralık 2018 - 15:58

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi’nin destekleri ile kurulan ve Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan İşitme Engelliler Orkestrası ve orkestra üyelerinin aileleri ile kahvaltı programında buluştu.

 

Kartal Belediyesi %100 Ekolojik Pazar içinde bulunan Saman Kafe’de gerçekleştirilen kahvaltı programına; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Tozkoparan, Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ali Kemal Özdemir ile birlikte İşitme Engelliler Orkestrası üyeleri ve aileleri katıldı.

 

Kahvaltı sırasında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, orkestra üyeleri ve aileleriyle sohbet etti. Kahvaltı programının, Başkan Altınok Öz’ün doğum gününe denk gelmesi sebebiyle orkestra üyeleri tarafından sürpriz doğum kutlaması da düzenlendi. Orkestra üyeleri tarafından hazırlanan pastanın üzerinde 2019 yerel seçimleri için adaylığını açıklayan Başkan Op. Dr. Altınok Öz’e desteklerini ifade eden “Mart’ın Sonu Bahar Yazısı” yer aldı.

 

Kahvaltı programının sonunda konuşma yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Bugün sizlerle burada olmaktan çok mutluyum. Ayrıca doğum günümü unutmayıp bu güzel kutlamayı düzenleme inceliğini gösterdiğiniz için de hepinize çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 10 yıl önce göreve başladığımda ‘Kartal’a Engel Yok’ sloganıyla yola çıkmıştım. Geçen sürede engelli vatandaşlarımız için pozitif yönde birçok projeyi hayata geçirdik. Bu projelerimizi de sadece kendimiz karar vererek değil, engelli vatandaşlardan gelen talepler ve öneriler doğrultusunda gerçekleştirdik. Kartal’da engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için sosyal belediyecilik anlayışıyla var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Kentimizi engel tanımadan, el ele yöneteceğiz.” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR