Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Balkanlılar Gecesinden Başkan Altınok Öz’e büyük ilgi

Balkanlılar Gecesinden Başkan Altınok Öz’e büyük ilgi
119 views
18 Aralık 2018 - 0:45

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından, 27. kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen yemek programına katıldı.

 

Etkinliğe, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, Ardino Belediye Başkanı Resmi Murad, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Bünyamin Balta, Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava ile Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.

 

Balkanlılardan Başkan Altınok Öz’e Yoğun İlgi

 

Gecede Balkanlıların Başkan Altınok Öz’e yoğun ilgisi ise dikkat çekti. Başkan Altınok Öz, yaptığı konuşmada, “Bugün Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen yemekteyiz. Göreve geldiğimiz günden beri Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz, bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, derneğin kuruluş yıl dönümünü gönülden kutluyorum.” ifadelerini kullandı. Gecenin sonunda ise, Ardino Belediye Başkanı Resmi Murad, Başkan Altınok Öz’e bir teşekkür plaketi takdim ederek, Bulgaristan Türkleri için Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR