Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

“Şampiyon” filminin sevilen oyuncuları Cinetime ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de seyircisiyle buluştu

“Şampiyon” filminin sevilen oyuncuları Cinetime ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de seyircisiyle buluştu
100 views
10 Aralık 2018 - 20:20

Uzun zamandır merakla beklenen, yaşanmış bir hikayeden esinlenerek hazırlanan “Şampiyon” filmi Farah Zeynep Abdullah, Ekin Koç ve Fikret Kuşkan’ın katılımıyla Cinetime ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de Bursalı seyircisiyle buluştu.

7 Aralık’ta vizyona giren Şampiyon filminin sevilen oyuncuları Bursalı izleyicileri ile buluştu. Seans öncesi filmin başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdulah, Ekin Koç ve Fikret Kuşkan filmi izlemeye gelenler ile sohbet etti. Keyifli anlar yaşanan sohbette sinemaseverlerin sorularını yanıtlayan oyuncular, izleyiciler ile selfie çekti. 

Bursa’da olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Farah Zeynep Abdullah, film ile ilgili şunları söyledi; Film yaşanmış bir aşk hikâyesini konu alıyor. Filmin beni en çok etkileyen kısmı da bu. Benim için çok güzel bir film oldu. Umarım siz de beğenirsiniz. dedi.

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu “Şampiyon” filmi, yetenekli ve usta oyuncu kadrosuyla sinemaseverleri yaşanmış bir aşk hikayesi ve efsane yarış atı Bold Pilot’un eşsiz güzelliğiyle baş başa bırakıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR