Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal’da CHP Belediye Başkan Aday Adayları görücüye çıktı…

Kartal’da CHP Belediye Başkan Aday Adayları görücüye çıktı…
91 views
04 Aralık 2018 - 18:03

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen, CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayları ve Meclis Üyesi Aday Adayları Tanıtım Toplantısı’na katıldı.

 

Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Aday Adayları Tanıtım Toplantısı’na Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, CHP Kartal Belediye Başkanı Aday Adayları ve Meclis Üyesi Aday Adayları ile çok sayıda partili katıldı.

 

“Rahmetli Babamın Kemiklerini Sızlatmadım”

 

Başkan Altınok Öz etkinlikte yaptığı konuşmada; “Her şeyden önce 2009’dan beri bu örgüt ile birlikte Belediye Başkanlığı görevini yürüttüm, hepinize teşekkür ediyorum. 2014 yılında yine bu binada sandıkları çalma girişimine ve bu girişim sırasında bu örgütün sandıklara nasıl sahip çıktığına hep birlikte şahit olduk. Dolaysıyla örgütsüz bu işlerin olmayacağını en iyi siz gösterdiniz, biz de bunun bilincindeyiz. 2014 yılında bir şey söyledim, 5 yıl partinin ilkelerine ters düşmeden ve rahmetli babamın kemiklerini sızlatmadan görev yaptım. Kartal hakkını helal et dedim. Bugüne geldik, aynı şeyi bir daha söylemeye hazırım. 10 yıl partimin ilkelerine ters düşmeden ve rahmetli babamın kemiklerini sızlatmadan görev yaptım, arkamdan hiçbir leke bırakmadan…” ifadelerini kullandı.

 

 

Toplantının sonunda tüm CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayları el ele fotoğraf çektirerek birlik mesajı verdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR