Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal Belediyesi “Şehitler İçin Bir Fidan da Senden” projesine hayat verdi

Kartal Belediyesi “Şehitler İçin Bir Fidan da Senden” projesine hayat verdi
104 views
22 Kasım 2018 - 16:26

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün doğayı korumaya ve zenginleştirmeye yönelik başarılı politikası sayesinde ilçedeki yeşil alanı iki katına çıkartan Kartal Belediyesi, anlamlı projeleriyle de takdir toplamaya devam ediyor.

 

Kartal Belediyesi, bu çalışmalar kapsamında Kartal Gönüllüleri Platformu ile birlikte “Şehitler İçin Bir Fidan Da Senden” projesine hayat verdi. Söz konusu çalışma kapsamında Kartal Belediyesi çalışanları ve platform mensupları, Esentepe’de yer alan Mehmet Ali Büklü Parkı’nda bütün şehit polis ve askerler adına fidan dikimi gerçekleştirdi. Fidan Dikimi etkinliğine; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Feyyaz Kaynak, Nuran Keriş, Cengiz Türkmen, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri Yusuf Altay, Mehmet Tirgil, Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nur Gülmez Bel, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars, Park ve Bahçeler Müdürü Ali Çelik, Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Çoban, İmar ve Şehircilik Müdürü Müjgan Özer, Kartal Gönüllüleri Platformu Başkanı Hülya Çimen Koyun, Kartallı Muhtarlar, platformun üyeleri ve Kartallılar katıldı.

 

Kartal Gönüllüleri Platformu Başkanı Hülya Çimen Koyun fidan dikimi sırasında yaptığı konuşmada; “Sayın Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu vesileyle geçen ay kaybettiğimiz Park ve Bahçeler Müdürümüz Cemal Şahan’a bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Kartal Belediyesi olarak doğayı korumak ve yeşil alanları artırmak konusunda Başkanımızın liderliğinde başarılı çalışmalara imza atıyoruz; ancak bu etkinlik, ithaf edildiği kişiler açısından çok anlamlı. Bu minvalde tüm şehit ve askerlerimizi minnetle anıyor, ruhları şad olsun diyorum.” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR