Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal Belediyesi’nde 117. muhtarlar toplantısı düzenlendi

Kartal Belediyesi’nde 117. muhtarlar toplantısı düzenlendi
74 views
06 Kasım 2018 - 0:22

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün göreve geldiği 2009 yılında başlattığı ve her ayın ilk haftasında düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’nın 117’ncisi gerçekleştirildi. Başkan Altınok Öz, Kartal’da bulunan mahallelerin sorun ve taleplerini, demokrasinin ilk basamağı olan muhtarlardan dinledi.

Kartal Belediyesi Ekolojik Eğitim Çadırı’nda düzenlenen toplantıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Hüseyin Tozkoparan, Ali Apaydın, Mustafa Fehmi Okay, Nuran Keriş, Cengiz Türkmen, Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Gülcemal Fidan, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Tirgil, Kartal Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Banu Kocadağ ve Kartal’daki mahalle muhtarları katıldı.

Muhtarlar Toplantısı Kasım ayı oturumunun açılışında konuşan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, katılımları için muhtarlara teşekkür etti ve hizmet kalitesinin artırılması adına muhtarların görüş ve önerini dinlemek için hazır olduğunu ifade etti.

Kartal’daki 20 mahalleden toplantıya katılan muhtarlar da tek tek söz alarak mahallelerindeki sorunları ve beklentilerini anlattı. Toplantıya katılan bütün muhtarları dinleyen Başkan Altınok Öz, muhtarların paylaştığı görüş ve önerileriyle ilgili notlar aldı ve eksikliklerin giderilmesi için talimatlar verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR