Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Özdemir Erdoğan’dan duygu dolu konser

Özdemir Erdoğan’dan duygu dolu konser
94 views
15 Ekim 2018 - 10:26

Müziğin efsane ismi Özdemir Erdoğan, 13 Ekim Cumartesi akşamı Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Usta sanatçının unutulmaz şarkılarını seslendirdiği konsere, sanatseverlerin ilgisi yoğun oldu.

En güzel şarkılarını hayranları için seslendiren efsane sanatçının oldukça duygulu ve coşkulu geçen konseri, saat 20.30’da başladı. Müzik ustası Özdemir Erdoğan konserini dinlemek isteyen müzikseverler konser saatinden bir saat önce Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yerlerini aldı.

Usta yorumcu sahneye sevenlerinin yoğun alkışı altında çıktı. Özdemir Erdoğan şarkılarından oluşan repertuvarlarıyla sevenlerine seslenen sanatçı, konserinde tanınmış ve kalplerde yer eden şarkılara da yer verdi.

Oldukça coşkulu geçen konserde sanatçı, kalplerde yer eden “İkinci Bahar”, Bana Ellerini Ver”, “Sevdim Seni Bir Kere”, “Aç Kapıyı Bir İçeri”, “Gurbet”, “Baharda Kuşlar Gibi”, “Canım Senle Olmak İstiyor” şarkılarını seslendirirken salonda duygu doruğa çıktı. Sanatçı yoğun alkış altında başladığı konserini sevenlerinin sevgi dolu alkışlarıyla tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR