Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Vali Şahin’den Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ne Övgü

Vali Şahin’den Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ne Övgü
86 views
22 Ağustos 2018 - 21:22

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, İstanbul Valisi Vasip Şahin ile birlikte, Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinleriyle bayramlaştı.

Ziyarette, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve İstanbul Valisi Vasip Şahin ve eşi Şeyma Şahin’in yanı sıra; Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Tozkoparan ve Cengiz Türkmen ile çok sayıda birim müdürü hazır bulundu. Başkan Altınok Öz ve İstanbul Valisi Vasip Şahin, huzurevi sakinlerinin Kurban Bayramını kutlayarak çiçek takdim etti. Bayramlaşmadan sonra, huzurevi sakinleri için pasta kesildi.

Vali Şahin’den Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ne Övgü

Ziyaretin devamında Başkan Altınok Öz ve Vali Vasip Şahin huzurevi binasını gezdi. Huzurevi sakinlerini odalarında ziyaret eden Vali Şahin, Yaşlı Bakım ve Huzurevi binasının teknik yapımı hakkında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’den bilgi aldı. İstanbul Valisi Vasip Şahin, huzurevi binasını çok güzel bulduğunu belirterek, projeyi hayata geçiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü tebrik etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR