Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal Belediyesi’nden bayramda ücretsiz mezarlık ulaşımı

Kartal Belediyesi’nden bayramda ücretsiz mezarlık ulaşımı
86 views
17 Ağustos 2018 - 22:16

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Kartal Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısı ile yakınlarını kaybeden vatandaşlar için 3 gün boyunca Kartal Meydanı’ndan mezarlıklara araç tahsis edecek.

 

Kartal Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı dolayısıyla mezarlık ziyareti yapmak isteyen vatandaşlar için; arefe günü ile bayramın 1. ve 2. günü olmak üzere toplamda 3 gün boyunca ücretsiz servis tahsis ediyor. Kartal Meydanı’ndan (Kartal Belediyesi Sahil Bina önü) hareket edecek olan servisler, saat 10.00, 11.30, 13.00, 14.30 ve 16.00’da mezarlıklara ücretsiz ulaşım hizmeti sağlayacak. Kartal Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan programla, yüzlerce vatandaşın Soğanlık, Yakacık, Ortadağ, Kurtköy ve Yeni Şıhlı mezarlıklarına ulaşımı gerçekleştirilecek.

 

Ayrıca Soğanlık, Yakacık ve Kartal mezarlıklarında Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kartal Belediyesi stantlarında mezarlık ziyaretine gelen vatandaşlara lokum ve kolonya ikramı yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR