Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Öz, mahalle birim başkanları ile bir araya geldi

Başkan Öz, mahalle birim başkanları ile bir araya geldi
100 views
15 Ağustos 2018 - 18:48

Kartal Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak yapılan Mahalle Birim Başkanları ve Meclis Üyeleri toplantısının, Ağustos ayı oturumu gerçekleştirildi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katılımı ile gerçekleştirilen Ağustos ayı toplantısı, Kartal Belediyesi Organik Pazar Etkinlik Çadırı’nda yapıldı.

 

Toplantıya Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Hüseyin Tozkoparan, Mustafa Fehmi Okay, Gökhan Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkan Vekili Özer Aydın ve İlçe Yöneticileri, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanı Nejla Erdem, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Yusuf Altay,  Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri ve Kartal’daki 20 mahallenin Birim Başkanları katıldı.

 

Toplantının açılışında konuşma yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal’da yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi. Hürriyet Mahallesi’nde geçtiğimiz ay açılışı gerçekleştirilen Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nin işleyişi ile ilgili anlatımda bulundu. Başkan Altınok Öz, hem hizmet verdiklerini, hem de gelişmiş teknolojiler kullanılan Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nde enerjinin minimum düzeyde harcandığını, mekanik ısıtma ve soğutma sistemleri, solar paneller, led aydınlatmalar, izolasyon, otomasyon sistemleri ve su tasarrufu teknikleri ile enerji verimliliğine yönelik uygulamaların var olduğunu belirtti. Başkan Altınok Öz, “Kentler Meydanları ile Yaşar” söylemi ile Kartal’da yapımı süren Ceviz Meydanı Sosyal ve Kültürel Aktivite Merkezi ile Uğur Mumcu Kent Meydanı inşaat çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR