Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Büyük başkanı makamında ziyaret ettiler…

Büyük başkanı makamında ziyaret ettiler…
93 views
01 Ağustos 2018 - 15:44

Gazeteci Fethi Satıcı ve Erzincan Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette; Gazeteci Fethi Satıcı ve Erzincan Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretçiler, 2009 yılından bu yana Kartal’da sosyal ve kültürel alanda gerçekleşen çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. Başkan Altınok Öz ise, ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade ederek, Kartal’da gerçekleşen değişimin tüm hızıyla devam edeceğini kaydetti.

 

Başkan Altınok Öz’den ‘Altın Kemer’ Sahibi Fethi Satıcı’ya Övgü

 

Öte yandan, yaklaşık 60 yıldır Türk güreşine yaptığı katkılarla tanınan, aynı zamanda Türkiye Güreş Federasyonu’nun halen Onur Kurulu ve Basın Kurulu Üyesi olan Fethi Satıcı, geçtiğimiz günlerde 1990 yılının Kırkpınar Ağası Murat Köse tarafından, Türk güreşine yaptığı büyük katkılarından dolayı ‘Altın Kemer’ ile ödüllendirilmişti. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal’ın duayen gazetecisi Fethi Satıcı’nın, sadece uluslararası bir gazeteci olmadığının, aynı zamanda Türk sporuna büyük katkılarda bulunduğunun altını çizerek ünlü gazeteciye başarılarının devamını diledi. Ziyaretin sonunda Başkan Altınok Öz, misafirleriyle birlikte fotoğraf çektirdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR