Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Maltepespor  Yeni Yönetiminden Kaymakam Dallı’ya ziyaret

Maltepespor  Yeni Yönetiminden Kaymakam Dallı’ya ziyaret
51 views
29 Haziran 2018 - 12:32

Maltepesporun geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile başkanlığa seçilen Atilla Çaycı ve yönetim kurulu üyeleri Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret etti.

Maltepesporu tekrardan üst liglere çıkarmak için bu göreve talip olduklarını belirten Maltepespor Kulübü başkanı Atilla Çaycı, ‘Genel Kurul sonrası başkan vekili Nevzat Eren, başkan yardımcısı Baki Toraman, alt yapı koordinatörü Tayfun Köselerden, voleybol sorumlusu Hülya Sevinç, yönetim kurulu üyeleri Muhammed Çavuşoğlu, Serkan Arslan ile Kaymakamımız Sayın Meftun Dallı’ya nezaket ziyaretinde bulunduk. Kulübümüz için neler yapacağımız hakkında kaymakamımıza bilgi verdik. Özellikle Maltepespor  tesisleri için yapacağımız çalışmalar, yeni kurduğumuz  kadın voleybol, güreş, atletizm, boks branşlarımız hakkında bilgilendirmede bulunduk. Kaymakamımızın desteklerinin bizim için önemli olduğunu belirttik’ dedi.

Her zaman yanınızdayım

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepespor Kulübü Başkanı Atilla Çaycı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden ve futbol dışındaki spor dallarında faaliyet gösterecek olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR