Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kaymakam Dallı Çocuklar ile Bayramlaştı

Kaymakam Dallı Çocuklar ile Bayramlaştı
79 views
15 Haziran 2018 - 18:19

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek çocukların Ramazan Bayramlarını kutladı.

Maltepe’de bulunun Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesindeki çocukları Ramazan Bayramı öncesi ziyaret eden Kaymakam Meftun Dallı,  yetkililerden çocuk evlerinde kalan çocuklar hakkında bilgi aldı. Kaymakam Dallı, evlerde kalan çocuklar  ile sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesi müdürü Sevnur Yiğitler, çocukların yetiştirme yurtları yerine evlerde misafir edildiğini belirterek, normalde evlerde 116 çocuğu ağırladıklarını kamplara giden çocuklarımız  nedeniyle şu an için 75 çocuğu evlerinde misafir ettiklerini ifade etti.

Kaymakam Meftun Dallı ise, devletimiz her zaman çocuklarımızı kucakladığını ve her yönden geleceğe hazırladığını ifade etti. Kaymakam Dallı, ‘Bizler bu çocuklarımıza sevgimizi, devletimizin şefkat elini uzatmak için buralardayız. Yavrularımız, çocuklarımız ne kadar mutlu olursa biz de o kadar mutlu oluruz’ dedi. 

Çocuk evlerinde kalan çocuklara çeşitli hediyeler veren Kaymakam Dallı, bir ihtiyaçlarının olması durumunda her zaman hazır olduğunu söyleyerek çocukların Ramazan Bayramını kutladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR