Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal’da huzurevinin Bayramın ilk günü müdürler oldu

Kartal’da huzurevinin Bayramın ilk günü müdürler oldu
79 views
15 Haziran 2018 - 20:45

Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi sakinlerini bayramın ilk gününde Kartal Belediyesi birim müdürleri yalnız bırakmadı. Kartal Belediyesi Birim Müdürleri Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nde kalan yaşlılar ile bayramlaştı.

 

Geçtiğimiz hafta Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açılışı gerçekleşen Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nin ilk ziyaretçileri Ramazan Bayramının ilk gününde Kartal Belediyesi Birim Müdürleri ve Kartal Belediyesi Zabıta müdürlüğüne bağlı ekipler oldu. Tek tek  huzurevi sakinleri ile sohbet eden ve ellerinden öpen birim müdürleri ve zabıta ekipleri yaşlılardan dua ve sevgi aldı.

 

Kartal Belediyesi Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ndeki bayramlaşmaya Kartal Belediyesi Huzurevi Müdürü Burcu Şimşek, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars, Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Çoban, Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri katıldı. Kartal Belediyesi Huzurevi Müdürü Burcu Şimşek, “Bizlerde sizin evlatlarınız sayılırız. Bizler her daim sizin yanınızdayız. Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün de sizlere selamlarını ve sevgilerini iletiyorum. Bizler büyük bir aileyiz çünkü sizi ve Kartal’ı seviyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR