Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal’dan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek!

Kartal’dan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek!
89 views
04 Haziran 2018 - 21:13

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ile birlikte, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyası için bağışta bulundu.

 

Kampanyaya destek için, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve eşi Feray Öz, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda Kartal Belediyesi Meclis Üyesi ve CHP’li hazır bulundu. Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler, Ziraat Bankası’nın Kartal Şubesi’ne gelerek, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyası için bağış işlemini gerçekleştirdi.

 

“Karınca Kararınca Kampanyaya Destek Oluyoruz”

Başkan Altınok Öz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanı adayımız 2002’den beri milletvekili. Bazıları gibi artı değeri olmayan bir insan. Dolayısıyla hepimiz karınca kararınca bu kampanyaya destek olmak amacıyla buraya geldik. Kampanyanın finansmanını halkın alın teriyle kazandığı parayla sağlamaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

“CHP Halkın Desteğiyle Ayakta Durmaya Çalışıyor”

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye desteklerin tükenmeyeceğini kaydeden CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ise, “Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye’de halkın desteğiyle ayakta durmaya çalışıyor. Halkın iktidarını kurmak için, halkın desteği ile Cumhurbaşkanlığını alacağız. Ben şimdiden Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığını kutluyorum.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR