Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Altınok Öz, oto sanayi esnafıyla birlikte orucunu açtı…

Başkan Altınok Öz, oto sanayi esnafıyla birlikte orucunu açtı…
78 views
25 Mayıs 2018 - 1:24

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi ile Kartal Oto Sanayi Sitesi tarafından düzenlenen iftar programına katılarak oto sanayi esnafıyla birlikte orucunu açtı.

 

İftar programına Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi’den çok sayıda Milletvekili adayı, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Kartal Oto Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Demirhan ve oto sanayi esnafı katıldı. Etkinlik alanına iftar saatinden önce gelen Başkan Altınok Öz, Kartallı esnafla uzun süre sohbet etti. Başkan Altınok Öz, iftar saatinden önce okunan duaya katılarak ezanla birlikte orucunu açtı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, yaptığı konuşmada; “Bugün, her yıl olduğu gibi Kartal Oto Sanayi Sitesi esnafımızla iftar sofrasında bir araya geldik. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve bereket ayıdır. Tüm esnafımız ve halkımız için bu mübarek ayın bereket getirmesini diliyorum. Kartal Oto Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Demirhan ve tüm site esnafına teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

YÜZLERCE VATANDAŞ

ESENTEPE MAHALLESİ’NDEKİ

İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce vatandaş, Kartal Belediyesi’nin mahallelerde kurduğu iftar sofralarında bir araya geliyor. Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Esentepe Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında yine yüzlerce vatandaş orucunu birlikte açtı.

 

Esentepe Mahallesi’nde verilen iftar yemeğine Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan da katıldı. Vatandaşlarla birlikte kuyruğa girip yemeğini alan Tozkoparan, vatandaşlara birlik ve beraberliğin daim olduğu bir Ramazan dileğinde bulundu. Ezanın okunmasıyla, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan’ın da aralarında bulunduğu yüzlerce vatandaş hep birlikte oruç açtı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR