Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Mevhibe İnönü Kreşi ve Yakacık Havuzlu Park için geri sayım başladı…

Mevhibe İnönü Kreşi ve Yakacık Havuzlu Park için geri sayım başladı…
85 views
07 Mayıs 2018 - 23:00

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Türkiye’nin ilk alerjik çocuk kreşi olma özelliği taşıyan Mevhibe İnönü Kreşi’nde ve ilçe tarihinin en büyük parkı olma özelliği taşıyan Yakacık Havuzlu Park’ta incelemelerde bulundu.

 

Kartal Belediyesi İlklerin Belediyesi Olmaya Devam Ediyor

 

Başkan Altınok Öz’ün ilk durağı, Türkiye’nin ilk alerjik çocuk kreşi olan Mevhibe İnönü kreşi oldu. Kreş alanını yetkilerle uzun süre gezen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, yapılması gerekenler hakkında talimat verdi. Başkan Altınok Öz’ün bir sonraki durağı ise Kartal’ın bu güne kadar yapılan en büyük parkı olma özelliği taşıyan Yakacık Havuzlu Park oldu. Resmi açılışı henüz gerçekleşmeyen Park alanında güneşli havanın tadını çıkaran vatandaşların, Başkan Altınok Öz’e yoğun ilgisi dikkat çekti.

 

19 Mayıs’ta Gökhan Türkmen Konseriyle Açılış

 

Türkiye’nin ilk alerjik çocuklar kreşi Mevhibe İnönü Kreşi’nin ve Kartal’ın en büyük parkı Yakacık Havuzlu Park’ın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda görkemli bir şekilde açılışı gerçekleşecek. Öte yandan, Türk popunun ünlü ismi Gökhan Türkmen, Yakacık Havuzlu Park’ta tüm Kartal halkının davetli olduğu bir konser gerçekleştirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR