Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Öz; “Ben olduğum sürece anmaya devam edeceğiz”

Başkan Öz; “Ben olduğum sürece anmaya devam edeceğiz”
153 views
06 Mayıs 2018 - 14:03

Kartal Belediyesi eski Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Kabacıoğlu, ölümünün 7. yılında Maltepe Gülsuyu’ndaki mezarı başında anıldı. 2011 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Kabacıoğlu’nu anma törenine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, merhumun eşi Hülya Kabacıoğlu, ailesi, yakınları, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları ve mesai arkadaşları katıldı.

 

“Ben olduğum sürece anmaya devam edeceğiz”

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kabacıoğlu’nun kabri başında yaptığı konuşmada, anma törenine katılan herkese teşekkür ederek “İşini severek yapan bir Basın Yayın Müdürü’ydü. Eğer yaşasaydı benim görev kadromda bugün de yer alacaktı. Onu en son gördüğüm, Dragos sahilinde mangal başındaki yüz ifadesi hala gözümün önünde. Şunu ifade etmek istiyorum ki Hüseyin’i ölüme götüren sebepler şu an bile hiç değişmedi, devam ediyor. Onları Allah’a havale ediyoruz ama onun kalbi dayanamadı, hassas insandı. Bazen hassaslık, duygusallık insanın kendisine de zarar veriyor. Hüseyin düzgün insandı, ben olduğum sürece onu anmaya devam edeceğiz. Kartal Belediyesi ailesi olarak kendisine tekrar Allah’tan rahmet diliyoruz. Kabacıoğlu ailesine tekrar baş sağlığı diliyorum. Unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Anma töreni, daha sonra emekli müezzin Vedat Özbaş’ın Hüseyin Kabacıoğlu’nun ruhuna okuduğu Kuran-ı Kerim ve dualarla sona ererken, törene katılanlara lokum ikram edildi.

Marmara Üniversitesi Basın Yayın Meslek Yüksek Okulu mezunu, evli ve 1 çocuk babası olan Kabacıoğlu, 1985 yılından beri Kartal Belediyesi bünyesinde çeşitli görevlerde çalışmıştı. Kabacıoğlu, 2003 yılından itibaren de Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini sürdürmekteydi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR