Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin açıldı…

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin açıldı…
77 views
06 Mayıs 2018 - 2:17

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin açılışına katıldı.

Açılış töreninde Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra; İsveç Başkonsolosu Therese Hyden, projede iş ortağı olan Maya Holding, Yılsan Holding ve Kapadokya A.Ş’nin yöneticileri ile Kartal Belediye Başkan Yardımcıları yer aldı.

 

“Dönüşümün önünü açıyoruz”

 

Başkan Altınok Öz, açılışta yaptığı konuşmada “Kartal, 2009’dan sonra kendisine bir hedef koydu; teknoloji, ekoloji, arkeoloji ve sanat. Kartal ciddi ve planlı bir dönüşüm yaşıyor. Bu dönüşümü gerçekleştiren ekibe teşekkür ediyorum. Bu dönemde böyle bir yatırımda bulunmak, böyle bir cesarette bulunmak önemliydi. Onun için kutluyorum ve tebrik ediyorum. Biz Kartal Belediyesi olarak, dönüşümün önünü açmak zorundayız. Kartal; düşlüyor, düşünüyor ve dönüşüyor. Bizler, bu dönüşümün neticelerini görüyoruz” dedi.

 

Başkan Altınok Öz’e Teşekkür Plaketi

 

Törenin devamında, Maya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özsüer, Başkan Altınok Öz’e bir teşekkür plaketi takdim etti. Takdimin ardından Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler kurdele keserek, alışveriş merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Öte yandan, törenin devamında Başkan Altınok Öz, alışveriş merkezinin içindeki Ikea mağazasının açılışını da gerçekleştirdi. Açılışta, firma yöneticileri Başkan Altınok Öz’e bir teşekkür plaketi takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR