Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Varna Hak ve Özgürlükler Hareketi Kartal’da…

Varna Hak ve Özgürlükler Hareketi Kartal’da…
71 views
21 Nisan 2018 - 0:28

Bulgaristan Varna Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Aydın Bayram ve Yönetimi, Kartal Belediyesi’ne konuk oldu.

 

Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Yardımcısı Gülcemal Fidan’ı makamında ziyaret eden heyete Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Halil Şener, Başkan Danışmanı Vasfiye Yılmaz ve Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Olcay Özgön de eşlik etti. Bulgaristan Varna Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Aydın Bayram, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün hayata geçirdiği projeleri ve Kartal’daki gelişimi takip ettiklerini belirterek “ Başkanımız Sayın Altınok Öz, her zaman Balkanlı kardeşlerimizin yanında oldu. Bu nedenle ve bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Ziyaretin ardından Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Yardımcısı Gülcemal Fidan, günün anısına konuklarına kahve fincanı hediye etti. Bulgaristan Varna Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Aydın Bayram da Gülcemal Fidan’a, gemici düğümlerinin yer aldığı bir tablo takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR