Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal Belediye Başkanı Öz, 17. Birimler Arası Futbol Turnuvasını İzledi

Kartal Belediye Başkanı Öz, 17. Birimler Arası Futbol Turnuvasını İzledi
82 views
11 Nisan 2018 - 22:52

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün, 17. Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda, geride kalan üç maçın ardından turnuvanın 4. karşılaşması olan Ruhsat Denetim Müdürlüğü ile Sosyal-Yapısal Dönüşüm arasında oynanan müsabakayı izlemeyi tercih etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Düzenlenen müsabakayı takip eden Başkan Öz’e, Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay ve çok sayıda birim müdürü eşlik etti. Ruhsat Denetim Müdürlüğü ile Sosyal Yapısal Dönüşüm arasında oynanan futbol maçının galibi ise 7-2 gibi net bir skorla sahadan ayrılan Sosyal-Yapısal Dönüşüm takımı oldu.

Turnuvanın amacının birimler arası iletişimi  ve çalışan personellerin sosyal ilişkilerini geliştirmek üzerine düzenlendiği ortada olsa da, Başkan Öz için Özel Kalem takımının yeri kendisinde ayrı bir yer tutmaktadır.

Bu nedenle turnuvada sonuçlanan üç maçın ardından turnuvanın 4. karşılaşması olan Ruhsat Denetim Müdürlüğü ile Sosyal-Yapısal Dönüşüm arasında oynanan müsabakayı izlemeyi tercih etmesi de gösteriyor ki, maçın galibi Sosyal-Yapısal Dönüşüm’ün turnuvanın favorilerinden biri olduğu ve yerinde gözlemlemenin  gereğinin doğduğu ortadadır.

Hatırlatalım; geçtiğimiz sene 16. Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda Dönüşüm-İmar adıyla mücadele edip çeyrek finalde elenmişti. Bu seneki turnuvada ise önce takım adını güncelleyerek bir mesaj verdiler; takımca söyledikleri “Dönüşümüz muhteşem olacak” sloganı da ilk maçtan kendini hissettirmiş oldu.

Toplam 15 takımın 4 ayrı grupta mücadele ettiği 17. Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda grup maçlarının ardından, gruplardan çıkan birinci ve ikinci takımların yarışacağı eleme sistemine geçilecek. 1 ay sürecek ve toplam 38 maçın yapılacağı turnuva ise 10 Mayıs’ta oynanacak final maçı ve kupa-madalya töreni ile sona erecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR