Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

“İyi ki Cumhuriyet Halk Partili’yiz”

“İyi ki Cumhuriyet Halk Partili’yiz”
66 views
10 Nisan 2018 - 10:58

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Köklerimizden Geleceğe Sancaktepe” adlı plaket törenine katıldı.

 

Etkinliğe; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Nurettin Sözen, çok sayıda Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili ve İlçe Başkanı katıldı.

 

“İyi ki Cumhuriyet Halk Partili’yiz”

 

Gecede konuşan Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Böylesi gecelerde söylenecek çok şey var. Böylesi geceler, aslında bizleri biz yapan ve partimizde yıllarca süren örgüt mücadelesinde değil, eli ayağı öpülesi örgüt emekçilerimizin gecesidir. İyi ki Cumhuriyet Halk Partili’yiz. Hangi dönem olursa olsun, sadece kendimiz için değil; bu memleket için, bu Cumhuriyet için, aydınlık Türkiye için mücadele etmişiz ve bu mücadelemizi de görenler hissedenler var.” şeklinde konuştu. Konuşmanın sonunda CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Sancaktepe’li CHP’li emekçilere teşekkür plaketi takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR