Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Altınok Öz; “Kartal Halkını Ranta Teslim Etmedik”

Başkan Altınok Öz; “Kartal Halkını Ranta Teslim Etmedik”
83 views
05 Nisan 2018 - 19:52

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Mahallesi esnafını ziyaret ederek kendileriyle uzun süre sohbet etti.

 

Başkan Altınok Öz’e ziyaret boyunca Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ve Kartallı CHP’liler eşlik etti. Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Başkan Altınok Öz, uzun süre vatandaşlarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

 

“Kartal Halkını Ranta Teslim Etmedik”

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz; “Bugün Cumhuriyet Mahallesi’nde, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ile birlikte esnafımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Tek tek ellerini sıktık, hatırlarını sorduk ve sorunlarını dinledik. Eksiklerini ve isteklerini not aldık. 2009’da göreve geldiğimizde Kartal’da sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağımızı söyleşmiştik. Sosyal devlet anlayışımızın gereğini yaparak, halkımızın sorunlarını tek tek dinleyeceğimizi söylemiştik. 2009’dan beri de bunu gerçekleştiriyoruz. Kartal halkını ranta teslim etmedik. Kentin bugünü ve geleceği ile ilgili düşüncelerini çok önemsiyoruz. İnanıyorum ki 2009’dan bu yana halkımızın lehine olan değişim ve gelişim, tüm hızıyla devam edecek.” ifadelerini kullandı.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR