Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Öz; “Türkiye’nin en iyi belediyesiyiz”

Başkan Öz; “Türkiye’nin en iyi belediyesiyiz”
91 views
29 Mart 2018 - 15:57

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tuzla İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen, üye katılımlı örgüt toplantısına katıldı.

 

CHP Tuzla İlçe binasında gerçekleşen toplantıya Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra; CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla, ilçe yönetimi ve çok sayıda parti üyesi katıldı. CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla, toplantıda tüm partililere 3 aylık faaliyet raporunu sundu.

 

“Türkiye’nin en iyi belediyesiyiz”

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz toplantıda yaptığı konuşmada, Tuzlalı CHP’lilerle bir araya gelmekten dolayı yaşadığı mutluluğu ifade ederek, başta CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla olmak üzere tüm CHP’lilere teşekkür etti. Başkan Altınok Öz, Kartal Belediyesi olarak 2009 yılından bu yana planlı bir büyüme gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, Kartal Belediyesi’nin Türkiye’nin en iyi belediyesi olduğunu kaydetti. Türkiye’de en fazla kreşe sahip olan belediye olduklarının altını çizen Başkan Altınok Öz, yakında alerjik çocuklar için yeni bir kreşi daha ilçeye kazandıracaklarını söyledi. Toplantının sonunda Başkan Altınok Öz, partinin yeni üyelerine CHP rozeti takarak çiçek takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR