Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Başkan Yakacık Havuzlu Park ve Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ni gezdi

Başkan Yakacık Havuzlu Park ve Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ni gezdi
191 views
16 Mart 2018 - 0:40

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ile birlikte Yakacık Havuzlu Park ve Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ni gezerek çalışmaları yerinde inceledi.

 

İnceleme boyunca Kartal Belediye Başkanı’na, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi’nin yanı sıra Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Ali Apaydın, Nuran Keriş, Başkan Danışmanı Vasfiye Yılmaz ve çok sayıda birim müdürü eşlik etti. Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler, Yakacık Havuzlu Park ve Yaşlı Bakım ve Huzurevi’ni gezerek uzun süre incelemelerde bulundu.

 

Başkan Altınok Öz’den ‘Sosyal Devlet’ Vurgusu

Yapılan çalışmalar hakkında CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi’ye bilgi veren Başkan Altınok Öz, “Bugün CHP Kartal İlçe Başkanımız Muammer Çelebi ile birlikte alan incelemesinde bulunarak yaptığımız çalışmalar hakkında kendisine bilgi verdik. İlçemizde 2009 yılından bu yana sosyal ve kültürel alanda gerçekleşen değişim, Yakacık Havuzlu Park ve Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nin açılmasıyla birlikte ayrı bir ivme kazanacak. Yakacık Havuzlu Park’ı hizmete açarak, Kartal’ın en büyük parkını ilçeye kazandırıyoruz. Öte yandan Avrupa Birliği ile ortaklaşa yürüttüğümüz huzurevi projemizde sona geliyoruz. Kartal Belediyesi olarak sosyal devlet anlayışına sıkı sıkıya bağlıyız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR