Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Şampiyon Maltepe Yıldızspor’dan Kaymakam Dallı’ya Ziyaret

Şampiyon Maltepe Yıldızspor’dan Kaymakam Dallı’ya Ziyaret
59 views
22 Ocak 2018 - 17:22

İstanbul 1. Amatör ligi 18. grupta şampiyon olarak tamamlayarak  Süper Amatör Lig’ e çıkan Maltepe Yıldızspor başkanı Arzu Lüleci ve oyuncuları Kaymakam Meftun Dallı’yı ziyaret etti.

2017-18 yılı İstanbul 1. Amatör ligi 18. Grubunda şampiyon olarak gelecek yıl Süper Amatör Ligde Maltepe’yi temsil etmeye hak kazanan Maltepe Yıldızspor Kulübü başkanı Arzu Lüleci ve oyuncular kazandıkları kupa ile birlikte Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Meftun Dallı: ” Marifet iltifata tabidir. Öncelikle elde edilen başarıdan dolayı futbolcularımızı  ve onları yetiştiren teknik adamları tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Sporla meşgul olan geçlerimiz hem zararlı alışkanlıklardan uzaklaşıyor hem de daha disiplinli bir hayat yaşıyorlar. Bu başarı ile birlikte bundan sonrası için takımın başarı çitasını daha da yükselteceğine inanıyorum. Bizler idare olarak elimizden gelen desteği inşallah her zaman sizlere sunacağız. ” dedi.

Ziyaretin ardından şampiyonluk kupası ile birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR