Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

“2017 Prestij Ödülleri” Muhteşem Gecede sahiplerine takdim edildi…

“2017 Prestij Ödülleri” Muhteşem Gecede sahiplerine takdim edildi…
122 views
13 Ocak 2018 - 0:46

Prestij Gazetesi’nin Dream Hill Hotel’de düzenlediği “2017 Prestij Ödülleri Gecesi”nde ödüller sahiplerini bulurken, Tarık Mengüç ve Coşkun Sabah gecede sahne aldılar.

2017 Prestij Ödülü alan isimler; Maltepe Belediye Başkanı Ali KILIÇ Adına Başkan Yardımcısı Ömer Ekşioğlu, Maltepe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN, Erkoç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ERKOÇ, Jeofizik Mühendisi Kadem EKŞİ, Aksev Başkanı Bahattin BUĞDAY, Mask Başkanı Behram KAÇAR, Cem Vakfı Başkan Yardımcısı Hüseyin KOCA, Avukat Hakan YALÇIN, Çolakoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şeref ÇOLAK, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Mehmet KARADENİZ, Maltepespor ve Masiad Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Eren ÖDEN, Zümrütevlerspor Başkanı Zafer YILDIRIM, Siyasetçi-İşadamı Yusuf KOÇHAN, Rizeliler Dernek Başkanı Menderes MOLLAİBRAHİMOĞLU, Trabzonlular Dernek Başkanı Kamil KARABAK, Giresunlular Dernek Başkanı Erdi AKŞEN, Kastamonulular Dernek Başkanı Süfyan HELVACIOĞLU, Maltepespor Futbol Şube Sorumlusu ve İşadamı Hasan ZENGİN, İşadamı Arif TEVETOĞLU, MASİAD Başkanı Cem KARATEPE, Maltespor’un Efsane takım kaptanı ve işadamı Ercan KONAK, Fatihin Nesli Derneği Başkanı Bülent GÜRPINAR ve Dünya Ticaretler Birliği Başkanı Mirze ŞİMŞEK gecede ödül aldılar.

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” sebebiyle gazetecilere günün anlam ve önemine binayen; Kent 34 Gazetesi Vural DAĞTEKİN, Haberde İmza Gazetesi Sevgi Yazıcı ÖZDEMİR, Yeni Maltepe Gazetesi, Kadir KÜÇÜKAY, Boğaziçi Haber Gazetesi Hayati KARACA, SONGÜN Gazetesi Necmettin SEZEN, Katılımcı Maltepe Gazetesi Melek KÖSELERDEN, İstanbul Sonhavadis Gazetesi Selahattin ŞİMŞEK, Çağdaş Marmara Gazetesi Fevzi IŞIK, Sesimiz Gazetesi Aykut ÜNKER, Haberde İmza Gazetesi Asuman YAZICI, İlçem Gazetesi Aytekin YAŞAR, Sonsayfa Haber Portalı Baki ÖZIŞIK, Ataşehir Gündem Gazetesi Himmet KAYA, Hakimiyet Gazetesi Hasan DEMİR, Katılımcı Maltepe Gazetesi Tayfun KÖSELERDEN, Hakimiyet Gazetesi Hasan DEMİR, Mavi Tuzla Gazetesi Mükremin ÖZKAYA, Yerel Hayat Gazetesi Kubilay ÖZTÜRK, Tünaydın Gazetesi İsmet AKKOÇ, Parantez Gazetesi Hasan AĞCAN, Son Haber Gazetesi Halil TOPAL, Gerçek Bakış Gazetesi Sedat SAVAŞ, Kent Haber Gazetesi Halil GÜLER, Radyo Programcısı Uğur GENCER ve Haberde İmza Gazetesi Uğurlu ÖZDEMİR plaket aldılar.

2017 Prestij Ödülleri Gecesi’nin açılış konuşmasını yapan Prestij Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Barış; “Sevgili konuklar, Değerli misafirler, 2010 yılında ilk kağınıdı mürekkeple ıslattığımız o günden bugüne okurlarımızla birlikte acısıyla, tatlısıyla, dolu dolu zamanı birlikte geçirdik.
Bugün burada olmamızın üç nedeni var. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması, Prestij Gazetesi’nin 7.kuruluş yıldönümü olması ve 2017 Prestij Ödülleri’nin sahiplerini bulacak olmasıdır.

Siz saygıdeğer; Siyasetçilerimizi, bürokratlarımızı, sponsorlarımızı, iş adamlarımızı, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizi, muhtarlarımızı ve gazetecilerimizi bir arada görmekten onur ve gurur duyuyoruz. Hepiniz; hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.
Düzenlediğimiz bu gecenin en önemli ve anlamlı konularından birisi aramızda; küskünler, dargınlar ve kırgınlar olabilir. Amacımız kırgınlıkların, dargınlıkların ve küskünlüklerin sona ermesi için sevgi, saygı ve hoşgörüyle birbirimizi kucaklamalı, iletişim yollarını sonuna kadar açmalı, birbirimizi dinlemiş olmak için değil, sorunları anlamak ve çözüm yolları sunmak dinlemeliyiz. Hayatın içinde; küskünlük, kırgınlık, dargınlık olduğu gibi barışmakta var. Önemli olan bu gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır.

Saygıdeğer davetliler, Gece-gündüz demeden, yağmur, çamur demeden, kar, kış demeden, güneşin alnında yayın yaptıkları bölgelerinin; sesi, gözü, kulağı olan değerli basın emekçilerinin ne zorluklarla çalıştıkları mağlumunuzdur.
Gazeteci dostlarımızın, zorluklar içerisinde yaptıkları bu hizmetler hiçbir bedelle ödenemez. Bugüne kadar gazetecilik mesleğinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim.Ve bu vesile ile tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR