Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Maltepe Esnaf Odası ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı…

Maltepe Esnaf Odası ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı…
125 views
09 Ocak 2018 - 12:41

Maltepe Esnaf Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Boşnak Börekçisi’nde kahvaltılı kutlama etkinliği düzenledi. Kahvaltıda oda yönetimi tarafından ajanda ve dolmakalem gazetecilere armağan edildi.

Maltepe Esnaf Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Maltepe’de görev yapan gazetecileri kahvaltıda ağırladı. Kahvaltıya, Maltepe Esnaf Odası Başkanı Yunus Erdil, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ünal Osmanoğlu, Haşim Taş, Fatih Baydemiroğlu, Engin Tüzün, Medya Çalışanları Derneği Başkanı Selahattin Şimşek ile gazete sahipleri ve çalışanları katıldı.
Samimi ortamda yapılan kahvaltının ardından bir konuşma yapan Maltepe Esnaf Odası Başkanı Yunus Erdel, gazetecilerin gününü kutlayarak etkinliklerine katılan gazetecilere teşekkür etti. Daha sonra Maltepe Esnaf Odası tarafından gazeteciler ajanda ile dolmakalem gazetecilere armağan edildi.

Başkan Erdel, “Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından ve temel taşlarından biri olan basın; düşünce ve haber alma özgürlüğümüzü sağlayan etkili araçlardan biridir. Zaman içinde hem teknolojik, hem insan kaynağı ve hem de etik değerler bakımından terakki eden basınımızın bundan sonra da bu gelişimini devam ettirerek milletimize ve insanlığa hizmet edeceğine inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle -zor koşullar altında halkımıza bilgi alışverişi sağlayan değerli basın çalışanlarının, 10 Ocak Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, tüm basın çalışanlarına meslek hayatlarında başarılar diliyorum dedi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR