Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

CHP İstanbul İl Başkanı’ndan Kartal Belediye Başkanı’na Teşekkür

CHP İstanbul İl Başkanı’ndan Kartal Belediye Başkanı’na Teşekkür
68 views
13 Aralık 2017 - 20:20

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve il yönetimi tarafından gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Erdal Kıskanç, ilçe yönetimi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda birim müdürü hazır bulundu. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat’ı TAK (Tasarım Araştırma Katılım) Kartal ekibi ile tanıştırdı. Başkan Altınok Öz, TAK Kartal’ın ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat’a bilgi verdi. Ziyaretin devamında ise Başkan Altınok Öz, misafirleri ile birlikte Proje Odası’nı gezdi. Başkan Altınok Öz burada da CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat’a ve ekibine ilçede 2009 yılından bu yana gerçekleştirilen çalışmaları anlattı.

 

CHP İstanbul İl Başkanı’ndan Kartal Belediye Başkanı’na Teşekkür

 

Ziyaretin devamında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP heyeti ile birlikte makam odasına geçti. CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunarak ilçede gerçekleşen çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. Başkan Altınok Öz ise ziyaretten dolayı CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat’a ve CHP heyetine teşekkür ederek, Kartal’da 2009 yılından bu yana sosyal ve kültürel alanda gerçekleşen çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini sözlerine ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR