Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Lacivert-Beyazlılar Şampiyonluğa Koşuyor…

Lacivert-Beyazlılar Şampiyonluğa Koşuyor…
87 views
12 Aralık 2017 - 15:28

Türk futboluna birbirinden önemli yetenekleri kazandıran Sarıyer, U-14 takımı ile şampiyonluğa koşuyor. Gelecek vadeden yıldızlarıyla şampiyonluk için gün sayan lacivert-beyazlılar ligin son maçında da galibiyeti hedefliyor.

Yabancı sınırının tartışıldığı günlerde Türk futbolunun oyuncu fabrikalarından Sarıyer yeni yetenekler yetiştiriyor. U-14 Ligi’nde aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çeken lacivert-beyazlılar şampiyonluk için gün sayıyor. Ligin son maçında da galibiyeti hedefleyen Sarıyer U-14 Takımı oynadığı pozitif futbolla da izleyenlerin beğenisini topluyor. Şampiyonluk ve kupaların yanında Türk futboluna genç yetenekler kazandırmak amacıyla yola çıkan Sarıyer, potansiyelli oyuncuları kadrosunda bulunduruyor.

Sarıyer U-14 Takımı Teknik Direktörü Aytek Turan, “Çok yetenekli ve potansiyelli bir takımız. Ancak şampiyonluklar için yetenek yetmez, çok da çalışmak gerekir. Biz de çok çalışarak şampiyonluk iddiamızı koruduk. Başarımızın sırrı çok çalışmaktan ve iyi takım olmaktan geçiyor” dedi. Takımına çok güvendiğini dile getiren Turan, öğrencilerinin gelecekte Türk futboluna başarıyla hizmet edeceğine inandığını belirtti.

Sarıyer U-14 Takımı, tartışmalı hakem kararlarının gölgesinde geçen karşılaşmada Sancaktepe ile 1-1 berabere kalmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR