Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal Belediyesi’nin birimler arası futbol turnuvası bitti…

Kartal Belediyesi’nin birimler arası futbol turnuvası bitti…
87 views
12 Aralık 2017 - 13:31

Kartal Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği 16. Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Zabıta Müdürlüğü’nü 2-0’lık skorla geçen Kartansaş oldu. Kartansaş oyuncuları, şampiyonluk kupasını Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün elinden aldı.

Üçüncülük Maçı Nefes Kesti

16. Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda sona gelindi. Yaklaşık bir buçuk ay süren futbol maçlarında şampiyon Kartansaş oldu. Turnuvanın son maçlarını, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, çok sayıda meclis üyesi ve birim müdürü izledi. Final karşılaşmasından önce Mali Hizmetler Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri ve İşletme İştirakler Müdürlüğü üçüncülük için yarıştı. Maçın kazananı, 5-2’lik skorla Destek Hizmetleri ve İşletme İştirakler Müdürlüğü’nün güvenlik bölümü oldu.

Kartansaş’ın Şampiyonluk Sevinci

Üçüncülük maçının ardından Kartansaş ve Zabıta Müdürlüğü (yardımcı) arasında final karşılaşması oynandı. Nefes kesen final maçının kazananı, 2-0’lık skorla Kartansaş oldu. Maçın son düdüğünün çalması ile birlikte Kartansaş oyuncuları şampiyonluklarını doyasıya kutladı. Karşılaşmaların ardından ise saha içinde bir kupa töreni gerçekleştirildi. Törende Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ikincilik kupasını Zabıta Müdürlüğü (yardımcı)’ne teslim ederken Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay üçüncülük kupasını Destek Hizmetleri ve İştirakler Müdürlüğü güvenlik bölümüne, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ise ‘Centilmenlik Kupası’nı Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürlüğü ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne teslim etti.

Başkan Altınok Öz’den Tüm Katılımcılara Tebrik

Kupa töreninin sonunda Başkan Altınok Öz, turnuvaya katılan tüm birim müdürlüklerini tebrik ederek, turnuvanın şampiyonu Kartansaş’a kupasını teslim etti. Kupayı teslim alan Kartansaş oyuncuları, şampiyonluklarını doyasıya kutladı. Öte yandan kupa töreninde dereceye giren takımlara spor malzemeleri hediye edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR