Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal Belediyesi 7 bin öğretmeni tek tek ziyaret etti…

Kartal Belediyesi 7 bin öğretmeni tek tek ziyaret etti…
125 views
24 Kasım 2017 - 19:42

Kartal Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına Kartal Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve birim müdürleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kartal’daki tüm okulları tek tek ziyaret ederek öğretmenleri kutladı ve Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün iyi dilek ve temennilerini öğretmenlerle paylaştı.

 

Kartal’daki tüm ilköğretim okulları, ortaokul ve liseleri; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına ziyaret eden Kartal Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve birim müdürleri, öğretmenler tarafından büyük bir heyecan, mutluluk ve ilgiyle karşılandı. Ziyaretlerde, Kartal’daki tüm okullarda görev yapan 7000 öğretmene, 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına hediye takdim edildi.

 

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Yazı İşleri Müdürü Şükran Çelik’le beraber Hürriyet Mahallesi’ndeki okulları ziyaret ederken; Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Meclis Üyesi Mustafa Yüksel, Yusuf Altaylı ve Emlak İstimlak Müdürü Hanzade Erdoğan Soğanlık Orta Mahalle ve Soğanlık Yeni Mahalle’deki okulları; Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt ve Meclis Üyesi Efrayim Deveci Cumhuriyet Mahallesi’ndeki okulları; Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar Atalar ve Orhantepe Mahallesi’ndeki okulları; Başkan Yardımcısı Ali Apaydın ve Destek Hizmetleri İşletme ve İştirakler Müdürü Cem Çetin Esentepe’deki okulları; Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Güray Ünseven ve Hukuk İşleri Özlem Dinç Uludağ Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki okulları; Başkan Yardımcısı Nuran Keriş ve Meclis Üyesi Nihal Korkmaz Kordonboyu Mahallesi’ndeki okulları; Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen ve Kreş Müdürü Enif Yavuz Dipşar Karlıktepe Mahallesi’ndeki tüm okulları; Meclis Üyesi Halil Şener ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ali Kemal Özdemir Gümüşpınar Mahallesi’ndeki okulları; Meclis Üyesi Yücel Süslü ve Mali Hizmetler Müdürü Oğuzhan Dumlu Yakacık’taki okulları; Meclis Üyesi Mehmet Tirgil ve Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürü Gökhan Akbulut Cevizli ve Orhantepe Mahallesi’ndeki okulları; Meclis Üyesi Hüseyin Tozkoparan ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars Petrol İş Mahallesi’ndeki okulları; Meclis Üyesi Perihan Sevim ve Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Çoban Topselvi, Yunus ve Yukarı Mahalle’deki okulları; Meclis Üyesi Medet Kıskanç ve Ruhsat ve Denetim Müdürü Funda Aydoğan Karlıktepe Mahallesi’ndeki okulları tek tek ziyaret ederek 7000 öğretmenin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak hediyelerini verdi. İstanbul’da valilik tarafından ‘Yılın Öğretmeni’ seçilen, Atalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Okan Özcan da hediyesini Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına Meclis Üyesi Hüseyin Tozkoparan’ın elinden aldı.

 

Bu arada Kartal Belediyesi’ne bağlı 11 kreşte, Başkan Altınok Öz’ün büyük önem verdiği, miniklerin okul öncesi eğitiminden sorumlu olan öğretmenler de unutulmadı. Kartal Belediyesi birim müdürleri, kreşleri ziyaret ederek öğretmenlerin bu özel gününü kutladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR