Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan Öz’ü ziyaret etti

Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan Öz’ü ziyaret etti
43 views
02 Kasım 2017 - 17:18

Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve Kültür Kardeşliği Platformu Genel Başkanı Ömer İçmeli, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve Kültür Kardeşliği Platformu Genel Başkanı Ömer İçmeli’nin yanı sıra; sanatçı Abdullah Şekeroğlu, Dernek Üyesi Ahmet Serhat İçmeli ve Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Avukat Perihan Sevim de hazır bulundu. Dernek Başkanı Ömer İçmeli, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek Kartal Belediyesi’nin 2009 yılından bu yana sosyal ve kültürel alanda gerçekleştirdiği çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi.

 

“Güçlü Demokrasi Güçlü Sivil Toplum Örgütleriyle Mümkün”

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise konuşmasında demokratik toplumların incelendiğinde güçlü sivil toplum örgütlerinin görüleceğini kaydederek, Türkiye’nin güçlü bir demokrasi olabilmesi için önce güçlü sivil toplum örgütlerine sahip olması gerektiğini ifade etti. Kartal Belediyesi’nin demokratik değerlere bağlılığının altını çizen Başkan Altınok Öz, ziyaretin sonunda misafirleriyle birlikte fotoğraf çektirdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR