Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Kartal’ın yeni elit mekanı “KRİSTAL” Cafe Restaurant ile tanıştı

Kartal’ın yeni elit mekanı “KRİSTAL” Cafe Restaurant ile tanıştı
550 views
30 Ekim 2017 - 14:18

Kartal Mustafa Kemal Caddesi Anadolu Adliye Sarayı karşısında restaurant ve cafe konseptiyle hazırlanarak yapımı tamamlanan “Kartal Kristal Cafe Restaurant”ın açılışı yapıldı.

SP Kurucusu Eski Belediye Başkan Adayı Süleyman Yazıcı, SP Kartal eski ilçe Başkanı İsmail Kızılgöz, AK Parti Belediye meclis üyelesi Hüseyin Karakaya, Hasparti İlçe Başkanı Şükrü Kontuk, Yavuz Selim Hastanesi Başhekim yardımcısı Bekir Necati Şimşek, SP Kartal Eski İlçe Başkanı İmdat Sevinç, İşadamı İrfan Çakır, Av. Nihat Köymen, Dr. Atıf Karakaya, Cevizli Mahallesi Muhtarı İsmail Karçıl, Atalar Mahallesi Muhtarı Erhan Gümüş, asivil toplum kuruluşu başkanları, işadamları ve basın mensuplarının katdı.

Açılış kurdelesini kesen Süleyman Yazıcı, Av. Nihat Köymen, Belediye Meclis üyesi Hüseyin Karakaya ve  Yavuz Selim Hastanesi Başhekim yardımcısı Bekir Necati Şimşek bölgenin önemine ve özel teşebbüslerin yatırımları ile ilgili düşüncelerini paylaşarak, tesis işletmecilerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Tesisin sahibi ve işletmecisi Fahri Yazıcı; “Bizler ülkemizdeki istikrara güvenerek Kartal’a yakışan bu yatırımı yaptık. Yaklaşık 2 Milyon TL’lik bir yatırım gerçekleştirdik. İşletmemizde çalışan personelimiz yine Kartal’da ikamet eden arkadaşlar. Burada öncelikle kaliteli ve temiz hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kristal Markasını Kartal’a kazandırdığımız için mutluyuz. Açılış esnasında bizlere yardımcı olan kişi ve kurumlara da ayrıca çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR