Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Bakan Süleyman Soylu’dan Tam Destek

Bakan Süleyman Soylu’dan Tam Destek
83 views
23 Ekim 2017 - 21:20

Vizyona girdiğinde büyük ilgi gören ‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ ile son çekilen ‘Kızım ve Ben’ filmlerinin mimarı Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir araya geldi. Özel Harekât polislerinin katıldığı ve gerçek mühimmatların kullanıldığı sahneleriyle dikkat çeken filme İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da destek verdi. Salih Memişoğlu ise desteklerinden dolayı Bakan Soylu’ya bir plaket taktim etti.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret eden Ünlü Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu, “Kültür ve sanatın temel taşlarından olan sinemaya verdiği değerli destek ile sektörün emektarlarına eşsiz katkılar sunan çok kıymetli TC. İç İşleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya sonsuz teşekkürlerimizi ilettim” dedi. Burak filmin 3. Projesi olan yapımcılığını Burak Memişoğlu’nun üstlendiği Kızım ve Ben sinema filmine polisiye sahneleri damga vuracak.

Gerçek bir yaşamdan sinemaya uyarlanan ‘Kızım ve Ben’ filminin baş rollerini Cemal Hünal İrem Helvacıoğlu Zülal Memişoğlu paylaşırken Cengiz Kurtoğlu Gizem Hatipoğlu Cem Cücenoğlu Ömür Arpacı gibi isimlerde filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor Bir aile dramı ve polisiye türü içeren film yakında seyirci ile buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR