Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Harike Menteş Karma Resim Sergisi Kartal’da açıldı…

Harike Menteş Karma Resim Sergisi Kartal’da açıldı…
68 views
17 Ekim 2017 - 4:20

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği Harika Menteş Karma Resim Sergisi, Kartal Belediyesi Fuaye Salonu’nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 

Açılışını Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel’in gerçekleştirdiği sergiye, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Kadın Kolları Başkanı Kiraz Uzuntaş, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar, Kartal Gönüllüleri Platform Başkanı Hülya Çimen Koyun ve Kartallı sanatseverler katıldı.

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, ressam Harika Menteş’e çiçek takdim ederken yaptığı konuşmada: “Kartal Belediyesi olarak Sayın Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde etrafını aydınlatan, farklı ufuklar açan ve bu güzellikleri ortaya koyabilen sanatçılarımızın her zaman destekçisiyiz. Kartal Belediyesi olarak yeni kültür merkezleri inşa ediyor, yeni yapılar ortaya koyuyoruz. İlerleyen dönemlerde Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi de yenilenecek. Anlayacağımız Kartal’ı sanatın ve kültürün merkezi yapacağız derken bu söylemimizin arkasında durarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün bizleri sergisinde buluşturduğu için Harika Menteş hocamıza teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR