Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

“Mahalle ve halkın sorunlarını yerinde çözüyoruz”

“Mahalle ve halkın sorunlarını yerinde çözüyoruz”
100 views
22 Eylül 2017 - 1:28

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Kartal Gümüşpınar Mahallesi Safa Cami’nin çay ocağında düzenlenen halk toplantısına katıldı.

Kartal Gümüşpınar Mahallesi sakinlerinin, mahalledeki sorunları dile getirdiği toplantıya Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ın yanı sıra Kartal İlçe Emniyet Müdürü Efkan Korkmaz, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Aka, Kartal Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Canan Kazaz, Gümüşpınar Mahalle Muhtarı Miktat Gürsel, Soğanlık Orta Mahalle Muhtarı Salim Coşar ve Gümüşpınar Mahallesi sakinleri katıldı.

 

“Mahalle ve halkın sorunlarını yerinde çözüyoruz”

Toplantıda mahalle sakinlerinin sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, konuşulan konularla ilgili not aldı. Fidan yaptığı konuşmada “Biz, temizlik başta olmak üzere belediye olarak üzerimize düşen görevleri yapmaya çalışıyoruz. Sizleri dinlemek, fikir alış verişi yapmak ve bu doğrultuda üzerimize düşen görevleri yapmak ve uygulamak için buradayız. Bizlerin göremedikleri, bizlerin fark edemedikleri, duyamadıkları, bu tür toplantılarda ortaya çıkıyor. Buna göre kısa ve uzun vadede sorunların çözümüne yönelik planlar yapabiliyoruz. Halkın sorunlarını yerinde çözüyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR