Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

Ruen Belediye Başkanı Kartal Belediye Başkanı ziyaret etti…

Ruen Belediye Başkanı Kartal Belediye Başkanı ziyaret etti…
104 views
14 Eylül 2017 - 17:39

Bulgaristan’ın Burgaz ilçesine bağlı Ruen Beldesi Belediye Başkanı İsmail Osman, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette, Ruen Belediye Başkanı İsmail Osman’ın yanı sıra Ruen Belediyesi Meclis Başkanı Eşref Eşref, Özel Kalem Müdürü Ramadan Halil ve Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Vasfiye Yılmaz hazır bulundu.

 

Ruen Belediye Başkanı İsmail Osman’dan Başkan Altınok Öz’e Teşekkür

 

Ruen Belediye Başkanı İsmail Osman, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, Kartal Belediyesi’nin Bulgaristan’da yaşayan Türklere desteğinden çok memnun olduğunu söyledi. Ruen Belediye Başkanı İsmail Osman, Kartal Belediyesi’nin Bulgaristan Türklerine yaklaşımının, diğer belediyelere de örnek olması gerektiğini vurgulayarak, Kartal Belediyesi ile Ruen Belediyesi arasındaki dayanışmanın sürmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

“Kartal Belediyesi’nin Balkan Türkleriyle Dayanışması Sürecek”

 

Başkan Altınok Öz ise ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade ederek, Kartal Belediyesi’nin sadece ilçe sorunlarıyla uğraşan bir belediye olmadığını belirtti. Balkanlarda yaşayan Türklerle sadece kültür ve sosyal alanda değil, her alanda dayanışma içinde olduklarını kaydeden Başkan Altınok Öz, Kartal Belediyesi’nin Balkan Türkleriyle dayanışmasının süreceğinin altını çizdi. Ziyaretin sonunda, Ruen Belediye Başkanı İsmail Osman ve beraberindekiler Başkan Altınok Öz’e teşekkür plaketi takdim ederek fotoğraf çektirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR