Songün Gazetesi | 32 Yıldır Haber Veriyoruz

“Kartal Belediyesi sporun ve sporcunun yanındadır”

“Kartal Belediyesi sporun ve sporcunun yanındadır”
101 views
06 Eylül 2017 - 20:00

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş ile Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği İstanbul Şube Başkanı Alpaslan Dedeş’i makamında ağırladı.

Ziyarette, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş ile TFFD İstanbul Şube Başkanı Alpaslan Dedeş’e, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Ayaz, Türkiye Futbol Federasyonu Bal Ligi Gözlemcisi Fikret Poyrazoğlu eşlik etti. İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

“Kartal Belediyesi sporun ve sporcunun yanındadır”

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal’ın spora verdiği önemle öne çıkan bir ilçe olduğunu kaydederek, geleceğin sporcularının Kartal’dan yetiştiğini söyledi. Sporun her dalını desteklemenin, yerel yönetimlerin öncelikleri arasında yer alması gerektiğinin altını çizen Başkan Altınok Öz, Kartal Belediyesi’nin 2009’dan bu yana sporun ve sporcunun yanında olduğunu vurguladı. Ziyaretin sonunda heyet, Başkan Altınok Öz’e bir kez daha teşekkür ederek “İstanbul hakemlerine verdiğiniz desteklerden dolayı şükranlarımızı sunarız” yazılı bir plaket takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR